Airmax Internet Charakterystyka

Airmax Internet Opinie

AirMAX jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się operatorem, który od kilku lat konsekwentnie buduje pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, organów administracji państwowej, urzędów, instytucji oraz innych podmiotów, oczekujących rozwiązań telekomunikacyjnych na najwyższym, europejskim poziomie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, elastyczne produkty i usługi, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb komunikacyjnych Klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. W tym celu wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który wspierany jest przez grupę doświadczonych inżynierów i doskonale przygotowanych techników. Dodatkową stabilność usług zapewniają liczne procedury bezpieczeństwa. Nasze centra danych są przygotowane na wszelkie zdarzenia, dlatego jesteśmy w stanie reagować natychmiast i skutecznie przeciwdziałać awariom.

Dostarczamy całościowe rozwiązania: łącza i usługi internetowe, dzierżawę łączy, usługi głosowe, serwery i hostingi. Oferujemy również kolokację serwerów. Wynajmujemy przestrzeń w serwerowni i udostępniamy infrastrukturę niezbędną do pracy serwerów. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie działu technicznego, który w przyjazny sposób pomaga rozwiązywać ewentualne problemy. Mają pewność, że rozmawiają z ludźmi, nie z maszyną.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością opowiedzą Ci o dostępnych rozwiązaniach i przygotują ofertę zoptymalizowaną pod konkretne wymagania i wyzwania biznesowe.

Airmax Internet Opinie

4.50/5.00 - ilość ocen: 107
4 / 5 2020-04-19 Marzena
Z usługą Airmax mam styczność już od niemal 2 lat, więc myślę, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na najwyższym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu deklarowana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do szybkości działania, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam każdemu.
5 / 5 2020-01-23 Jowita
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w trakcie pandemii COVID-19. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam.
4 / 5 2019-10-27 Mirosława
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę.
5 / 5 2019-07-30 Antonina
Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy UPC to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
4 / 5 2019-04-29 Bartosz
Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax.
5 / 5 2019-01-24 Marta
Korzystam z usług Airmax już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i tyle. Łącze działa doskonale, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi zamówić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
4 / 5 2018-10-21 Kazimierz
Upłynęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Internet Airmax jest super szybki. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają szybko. Jesteśmy dużą spółką, pracuje u nas wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez problemów. Duzi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 2018-07-15 Ilona
Od samego początku mam zawsze do czynienia z empatyczną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach czołowych w Polsce dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Śmiało mogę polecić.
4 / 5 2018-04-06 Kamil
Z usługami Airmax mam styczność już od prawie 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli naprawdę ok. Polecam każdemu.
5 / 5 2017-12-24 Oskar
Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w okresie epidemii. Usługę wykonano błyskawicznie - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu.
Airmax Internet Opinie

Opinie użytkowników o Airmax Internet