Airmax Internet Charakterystyka

Airmax Internet Opinie

AirMAX jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się operatorem, który od kilku lat konsekwentnie buduje pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, organów administracji państwowej, urzędów, instytucji oraz innych podmiotów, oczekujących rozwiązań telekomunikacyjnych na najwyższym, europejskim poziomie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, elastyczne produkty i usługi, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb komunikacyjnych Klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. W tym celu wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który wspierany jest przez grupę doświadczonych inżynierów i doskonale przygotowanych techników. Dodatkową stabilność usług zapewniają liczne procedury bezpieczeństwa. Nasze centra danych są przygotowane na wszelkie zdarzenia, dlatego jesteśmy w stanie reagować natychmiast i skutecznie przeciwdziałać awariom.

Dostarczamy całościowe rozwiązania: łącza i usługi internetowe, dzierżawę łączy, usługi głosowe, serwery i hostingi. Oferujemy również kolokację serwerów. Wynajmujemy przestrzeń w serwerowni i udostępniamy infrastrukturę niezbędną do pracy serwerów. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie działu technicznego, który w przyjazny sposób pomaga rozwiązywać ewentualne problemy. Mają pewność, że rozmawiają z ludźmi, nie z maszyną.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością opowiedzą Ci o dostępnych rozwiązaniach i przygotują ofertę zoptymalizowaną pod konkretne wymagania i wyzwania biznesowe.

Airmax Internet Opinie

4.50/5.00 - ilość ocen: 99
4 / 5 2021-05-24 Feliks
Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - stałym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli jak najbardziej ok. Naprawdę polecam.
5 / 5 2021-05-18 Ireneusz
Dzięki Airmax zyskałem ciągłe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Światłowód wdrożono sprawnie - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna ekipa techniczna. Oczywiście polecam.
4 / 5 2021-05-10 Artur
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5 2021-04-30 Jowita
Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak zespół wsparcia Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam.
4 / 5 2021-04-18 Łukasz
Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
5 / 5 2021-04-04 Maria
Korzystam z usług Airmax już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
4 / 5 2021-03-18 Tadeusz
To już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Internet Airmax jest rewelacyjny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają płynnie. Jesteśmy korporacją, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, telewizja CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 2021-02-28 Lech
Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z maszyną. Internet działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam.
4 / 5 2021-02-08 Ireneusz
Z usługą Airmax jestem związany już od niemal 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nie musiałem interweniować, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli naprawdę spoko. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 2021-01-17 Jan
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano bardzo szybko - bez zbędnych kabli i robót ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i znająca się na rzeczy obsługa. Polecam.
Airmax Internet Opinie

Opinie użytkowników o Airmax Internet