Airmax Internet Charakterystyka

Airmax Internet Opinie

AirMAX jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się operatorem, który od kilku lat konsekwentnie buduje pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, organów administracji państwowej, urzędów, instytucji oraz innych podmiotów, oczekujących rozwiązań telekomunikacyjnych na najwyższym, europejskim poziomie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, elastyczne produkty i usługi, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb komunikacyjnych Klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. W tym celu wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który wspierany jest przez grupę doświadczonych inżynierów i doskonale przygotowanych techników. Dodatkową stabilność usług zapewniają liczne procedury bezpieczeństwa. Nasze centra danych są przygotowane na wszelkie zdarzenia, dlatego jesteśmy w stanie reagować natychmiast i skutecznie przeciwdziałać awariom.

Dostarczamy całościowe rozwiązania: łącza i usługi internetowe, dzierżawę łączy, usługi głosowe, serwery i hostingi. Oferujemy również kolokację serwerów. Wynajmujemy przestrzeń w serwerowni i udostępniamy infrastrukturę niezbędną do pracy serwerów. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie działu technicznego, który w przyjazny sposób pomaga rozwiązywać ewentualne problemy. Mają pewność, że rozmawiają z ludźmi, nie z maszyną.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością opowiedzą Ci o dostępnych rozwiązaniach i przygotują ofertę zoptymalizowaną pod konkretne wymagania i wyzwania biznesowe.

Airmax Internet Opinie

4.50/5.00 - ilość ocen: 107
4 / 5 2020-06-08 Paweł
Upłynęło już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Internet Airmax jest rewelacyjny. Chyba nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają idealnie. Jesteśmy sporą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez przerw. Popularni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to w 100% polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5 2020-03-23 Rafał
Od 1. dnia Airmax zaskakuje mnie otwartą na potrzeby i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa bez problemu i bardzo szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić.
4 / 5 2020-01-05 Zbigniew
Z usługą Airmax mam kontakt już od kilku lat, więc raczej mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - stałym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, poza jedną sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do jakości usługi, czyli rewelacja. Polecam.
5 / 5 2019-10-18 Regina
Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach epidemii. Światłowód wdrożono ekspresowo - bez ton kabli i prac ziemnych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i stale dostępna ekipa techniczna. Naprawdę polecam.
4 / 5 2019-07-28 Adolf
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam super szybki Internet. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak również firmę Airmax.
5 / 5 2019-05-05 Leszek
Sprawdzony dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam.
4 / 5 2019-02-07 Aleksy
Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez problemów – także w trakcie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax.
5 / 5 2018-11-11 Kinga
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach.
4 / 5 2018-08-14 Emanuel
Upłynęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Internet Airmax jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam.
5 / 5 2018-05-14 Matylda
Od dnia zawarcia umowy spotykamy się z życzliwą i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii konkurencyjnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa ok i zaskakująco szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam.
Airmax Internet Opinie

Opinie użytkowników o Airmax Internet