Airmax Internet Charakterystyka

Airmax Internet Opinie

AirMAX jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się operatorem, który od kilku lat konsekwentnie buduje pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, organów administracji państwowej, urzędów, instytucji oraz innych podmiotów, oczekujących rozwiązań telekomunikacyjnych na najwyższym, europejskim poziomie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, elastyczne produkty i usługi, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb komunikacyjnych Klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. W tym celu wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który wspierany jest przez grupę doświadczonych inżynierów i doskonale przygotowanych techników. Dodatkową stabilność usług zapewniają liczne procedury bezpieczeństwa. Nasze centra danych są przygotowane na wszelkie zdarzenia, dlatego jesteśmy w stanie reagować natychmiast i skutecznie przeciwdziałać awariom.

Dostarczamy całościowe rozwiązania: łącza i usługi internetowe, dzierżawę łączy, usługi głosowe, serwery i hostingi. Oferujemy również kolokację serwerów. Wynajmujemy przestrzeń w serwerowni i udostępniamy infrastrukturę niezbędną do pracy serwerów. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie działu technicznego, który w przyjazny sposób pomaga rozwiązywać ewentualne problemy. Mają pewność, że rozmawiają z ludźmi, nie z maszyną.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością opowiedzą Ci o dostępnych rozwiązaniach i przygotują ofertę zoptymalizowaną pod konkretne wymagania i wyzwania biznesowe.

Airmax Internet Opinie

4.50/5.00 - ilość ocen: 107
4 / 5 2020-07-28 Antoni
Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax.
5 / 5 2020-05-23 Mirosława
Korzystam z usług Airmax już od ponad 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
4 / 5 2020-03-15 Judyta
Upłynęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Internet Airmax jest w 100% stabilny. Na ten moment nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 2020-01-05 Edyta
Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa bez zastrzeżeń i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu.
4 / 5 2019-10-26 Wacław
Z usługą Airmax mam kontakt już od niemal 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - równym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli nie znalazłem nic lepszego. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 2019-08-13 Krzysztof
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w trakcie pandemii COVID-19. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam.
4 / 5 2019-05-29 Antonina
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5 2019-03-11 Matylda
Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale zespół wsparcia Airmax błyskawicznie zdiagnozował błąd i ustabilizował łącza. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Śmiało mogę polecić.
4 / 5 2018-12-21 Żaneta
Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax.
5 / 5 2018-10-01 Irena
Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pokoju.
Airmax Internet Opinie

Opinie użytkowników o Airmax Internet