Airmax Internet Charakterystyka

Airmax Internet Opinie

AirMAX jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się operatorem, który od kilku lat konsekwentnie buduje pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, organów administracji państwowej, urzędów, instytucji oraz innych podmiotów, oczekujących rozwiązań telekomunikacyjnych na najwyższym, europejskim poziomie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, elastyczne produkty i usługi, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb komunikacyjnych Klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. W tym celu wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który wspierany jest przez grupę doświadczonych inżynierów i doskonale przygotowanych techników. Dodatkową stabilność usług zapewniają liczne procedury bezpieczeństwa. Nasze centra danych są przygotowane na wszelkie zdarzenia, dlatego jesteśmy w stanie reagować natychmiast i skutecznie przeciwdziałać awariom.

Dostarczamy całościowe rozwiązania: łącza i usługi internetowe, dzierżawę łączy, usługi głosowe, serwery i hostingi. Oferujemy również kolokację serwerów. Wynajmujemy przestrzeń w serwerowni i udostępniamy infrastrukturę niezbędną do pracy serwerów. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie działu technicznego, który w przyjazny sposób pomaga rozwiązywać ewentualne problemy. Mają pewność, że rozmawiają z ludźmi, nie z maszyną.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością opowiedzą Ci o dostępnych rozwiązaniach i przygotują ofertę zoptymalizowaną pod konkretne wymagania i wyzwania biznesowe.

Airmax Internet Opinie

4.50/5.00 - ilość ocen: 107
4 / 5 2020-11-04 Remigiusz
Z usługą Airmax jestem związany już od 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli ok. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 2020-09-20 Tatiana
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w okresie pandemii. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna pomoc techniczna. Oczywiście polecam.
4 / 5 2020-08-03 Czesława
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy komórkowi w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Wielkie podziękowania za super szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5 2020-06-14 Emanuel
Rewelacyjny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax błyskawicznie zdiagnozował problem i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam.
4 / 5 2020-04-23 Bogumił
Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od 5 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
5 / 5 2020-02-28 Witold
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i to wszystko. Wszystko działa płynnie, nie ma zacięć. Super zalecono mi kupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
4 / 5 2020-01-03 Władysław
Upłynęło już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Internet Airmax jest super szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5 2019-11-06 Marceli
Od początku współpracy spotykam się z bezproblemową i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z maszynami. Internet działa bezproblemowo i naprawdę szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać.
4 / 5 2019-09-08 Iga
Z usługą Airmax mam styczność już od ponad 2 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Internet nigdy nie zawiódł, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli bez zastrzeżeń. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 2019-07-08 Bogdan
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w czasach epidemii. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnego okablowania i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i profesjonalna pomoc techniczna. Ja polecam.
Airmax Internet Opinie

Opinie użytkowników o Airmax Internet