Airmax Internet Charakterystyka

Airmax Internet Opinie

AirMAX jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się operatorem, który od kilku lat konsekwentnie buduje pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, organów administracji państwowej, urzędów, instytucji oraz innych podmiotów, oczekujących rozwiązań telekomunikacyjnych na najwyższym, europejskim poziomie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, elastyczne produkty i usługi, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb komunikacyjnych Klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. W tym celu wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który wspierany jest przez grupę doświadczonych inżynierów i doskonale przygotowanych techników. Dodatkową stabilność usług zapewniają liczne procedury bezpieczeństwa. Nasze centra danych są przygotowane na wszelkie zdarzenia, dlatego jesteśmy w stanie reagować natychmiast i skutecznie przeciwdziałać awariom.

Dostarczamy całościowe rozwiązania: łącza i usługi internetowe, dzierżawę łączy, usługi głosowe, serwery i hostingi. Oferujemy również kolokację serwerów. Wynajmujemy przestrzeń w serwerowni i udostępniamy infrastrukturę niezbędną do pracy serwerów. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie działu technicznego, który w przyjazny sposób pomaga rozwiązywać ewentualne problemy. Mają pewność, że rozmawiają z ludźmi, nie z maszyną.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością opowiedzą Ci o dostępnych rozwiązaniach i przygotują ofertę zoptymalizowaną pod konkretne wymagania i wyzwania biznesowe.

Airmax Internet Opinie

4.50/5.00 - ilość ocen: 107
4 / 5 2020-12-24 Żaneta
To już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Internet Airmax jest naprawdę szybki. Do tej pory nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam.
5 / 5 2020-11-18 Dariusz
Od samego początku Airmax zaskakuje mnie empatyczną i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatem. Łącze działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Polecam.
4 / 5 2020-10-12 Nina
Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 2 lat, więc chyba mogę już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - stabilnym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Zero reklamacji, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości, czyli nie znalazłem nic lepszego. Oczywiście polecam.
5 / 5 2020-09-02 Lucyna
Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu.
4 / 5 2020-07-22 Roman
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam super szybki Internet. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax.
5 / 5 2020-06-08 Ilona
Godny zaufania dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale dział techniczny Airmax bardzo szybko zdiagnozował źródło awarii i ustabilizował Internet. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Plusa to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić.
4 / 5 2020-04-23 Gerard
Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
5 / 5 2020-03-05 Michał
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
4 / 5 2020-01-15 Leokadia
Upłynęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Internet Airmax jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 2019-11-24 Adela
Od początku współpracy mam zawsze do czynienia z bezproblemową i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatami. Łącze działa bezproblemowo i bardzo szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać.
Airmax Internet Opinie

Opinie użytkowników o Airmax Internet