Airmax Internet Charakterystyka

Airmax Internet Opinie

AirMAX jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się operatorem, który od kilku lat konsekwentnie buduje pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, organów administracji państwowej, urzędów, instytucji oraz innych podmiotów, oczekujących rozwiązań telekomunikacyjnych na najwyższym, europejskim poziomie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, elastyczne produkty i usługi, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb komunikacyjnych Klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. W tym celu wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który wspierany jest przez grupę doświadczonych inżynierów i doskonale przygotowanych techników. Dodatkową stabilność usług zapewniają liczne procedury bezpieczeństwa. Nasze centra danych są przygotowane na wszelkie zdarzenia, dlatego jesteśmy w stanie reagować natychmiast i skutecznie przeciwdziałać awariom.

Dostarczamy całościowe rozwiązania: łącza i usługi internetowe, dzierżawę łączy, usługi głosowe, serwery i hostingi. Oferujemy również kolokację serwerów. Wynajmujemy przestrzeń w serwerowni i udostępniamy infrastrukturę niezbędną do pracy serwerów. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie działu technicznego, który w przyjazny sposób pomaga rozwiązywać ewentualne problemy. Mają pewność, że rozmawiają z ludźmi, nie z maszyną.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością opowiedzą Ci o dostępnych rozwiązaniach i przygotują ofertę zoptymalizowaną pod konkretne wymagania i wyzwania biznesowe.

Airmax Internet Opinie

4.50/5.00 - ilość ocen: 107
4 / 5 2021-02-12 Mieczysław
Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax.
5 / 5 2021-01-17 Kacper
Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.
4 / 5 2020-12-20 Zyta
Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Internet Airmax jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 2020-11-20 Martyna
Od samego początku Airmax zaskakuje mnie empatyczną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Nic tylko polecać.
4 / 5 2020-10-20 Gabriel
Z usługami Airmax mam kontakt już od niespełna 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - równym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Niezawodność 100%, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli bez uwag. Naprawdę polecam.
5 / 5 2020-09-16 Stanisława
Dzięki Waszej firmie zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez miliona kabli i prac budowlanych. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i sprawnie działająca ekipa techniczna. Polecam każdemu.
4 / 5 2020-08-11 Cecylia
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz mamy mega szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5 2020-07-04 Danuta
Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax błyskawicznie zdiagnozował błędy i ustabilizował transfer. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy od operatora komórkowego to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić.
4 / 5 2020-05-25 Daniel
Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax.
5 / 5 2020-04-13 Dawid
Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem czekać w domu na instalatora ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i tyle. Łącze działa doskonale, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi zamówić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym domu.
Airmax Internet Opinie

Opinie użytkowników o Airmax Internet