Airmax Internet Charakterystyka

Airmax Internet Opinie

AirMAX jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się operatorem, który od kilku lat konsekwentnie buduje pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, organów administracji państwowej, urzędów, instytucji oraz innych podmiotów, oczekujących rozwiązań telekomunikacyjnych na najwyższym, europejskim poziomie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, elastyczne produkty i usługi, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb komunikacyjnych Klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. W tym celu wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który wspierany jest przez grupę doświadczonych inżynierów i doskonale przygotowanych techników. Dodatkową stabilność usług zapewniają liczne procedury bezpieczeństwa. Nasze centra danych są przygotowane na wszelkie zdarzenia, dlatego jesteśmy w stanie reagować natychmiast i skutecznie przeciwdziałać awariom.

Dostarczamy całościowe rozwiązania: łącza i usługi internetowe, dzierżawę łączy, usługi głosowe, serwery i hostingi. Oferujemy również kolokację serwerów. Wynajmujemy przestrzeń w serwerowni i udostępniamy infrastrukturę niezbędną do pracy serwerów. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie działu technicznego, który w przyjazny sposób pomaga rozwiązywać ewentualne problemy. Mają pewność, że rozmawiają z ludźmi, nie z maszyną.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością opowiedzą Ci o dostępnych rozwiązaniach i przygotują ofertę zoptymalizowaną pod konkretne wymagania i wyzwania biznesowe.

Airmax Internet Opinie

4.50/5.00 - ilość ocen: 107
4 / 5 2021-04-04 Tamara
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5 2021-03-18 Anastazja
Fantastyczny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax niezwłocznie zdiagnozował przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
4 / 5 2021-02-28 Henryk
Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia występowały sporadycznie i trwały chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam usługi Airmax.
5 / 5 2021-02-08 Teresa
Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu.
4 / 5 2021-01-17 Lech
Upłynęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Internet Airmax jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą firmą, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez zacięcia. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 2020-12-24 Fabian
Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatami. Internet działa idealnie i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam.
4 / 5 2020-11-28 Milena
Z firmą Airmax mam styczność już od 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - identycznym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli ok. Polecam.
5 / 5 2020-10-31 Marlena
Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w okresie ograniczonego ruchu. Internet podłączono ekspresowo - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu.
4 / 5 2020-10-02 Pamela
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na prędkość transmisji – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5 2020-08-31 Anita
Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale zespół wsparcia Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam.
Airmax Internet Opinie

Opinie użytkowników o Airmax Internet