Airmax Internet Charakterystyka

Airmax Internet Opinie

AirMAX jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się operatorem, który od kilku lat konsekwentnie buduje pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, organów administracji państwowej, urzędów, instytucji oraz innych podmiotów, oczekujących rozwiązań telekomunikacyjnych na najwyższym, europejskim poziomie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, elastyczne produkty i usługi, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb komunikacyjnych Klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. W tym celu wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który wspierany jest przez grupę doświadczonych inżynierów i doskonale przygotowanych techników. Dodatkową stabilność usług zapewniają liczne procedury bezpieczeństwa. Nasze centra danych są przygotowane na wszelkie zdarzenia, dlatego jesteśmy w stanie reagować natychmiast i skutecznie przeciwdziałać awariom.

Dostarczamy całościowe rozwiązania: łącza i usługi internetowe, dzierżawę łączy, usługi głosowe, serwery i hostingi. Oferujemy również kolokację serwerów. Wynajmujemy przestrzeń w serwerowni i udostępniamy infrastrukturę niezbędną do pracy serwerów. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie działu technicznego, który w przyjazny sposób pomaga rozwiązywać ewentualne problemy. Mają pewność, że rozmawiają z ludźmi, nie z maszyną.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością opowiedzą Ci o dostępnych rozwiązaniach i przygotują ofertę zoptymalizowaną pod konkretne wymagania i wyzwania biznesowe.

Airmax Internet Opinie

4.50/5.00 - ilość ocen: 107
4 / 5 2020-02-28 Beniamin
Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 2019-11-24 Janina
Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam każdemu.
4 / 5 2019-08-19 Aleksander
Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax.
5 / 5 2019-05-11 Michalina
Korzystam z usług Airmax już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i to wszystko. Internet działa płynnie, nie zacina się. Idealnie doradzono mi kupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
4 / 5 2019-01-28 Ilona
To już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Internet Airmax jest w 100% stabilny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają płynnie. Jesteśmy korporacją, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, telewizja CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 2018-10-17 Julian
Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatem. Łącze działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam.
4 / 5 2018-07-03 Teodor
Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 2 lat, więc mogę śmiało zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na wysokim i co ważne - stałym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, nie licząc przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do prędkości, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam.
5 / 5 2018-03-16 Diana
Dzięki Waszej firmie posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w czasach epidemii. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez miliona kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i sprawnie działająca obsługa. Polecam każdemu.
4 / 5 2017-11-26 Michalina
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno łącze, jak i firmę Airmax.
5 / 5 2017-08-07 Barbara
Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – rewelacja. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax bezzwłocznie zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam.
Airmax Internet Opinie

Opinie użytkowników o Airmax Internet