Airmax Internet Opinie Użytkowników

Airmax Internet Opinie

Airmax Opole internet jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się operatorem, który od kilku lat konsekwentnie buduje pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, organów administracji państwowej, urzędów, instytucji oraz innych podmiotów, oczekujących rozwiązań telekomunikacyjnych na najwyższym, europejskim poziomie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, elastyczne produkty i usługi, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb komunikacyjnych Klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. W tym celu wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który wspierany jest przez grupę doświadczonych inżynierów i doskonale przygotowanych techników. Dodatkową stabilność usług Airmax internet zapewniają liczne procedury bezpieczeństwa. Nasze centra danych są przygotowane na wszelkie zdarzenia, dlatego jesteśmy w stanie reagować natychmiast i skutecznie przeciwdziałać awariom.

Dostarczamy całościowe rozwiązania: łącza i usługi internetowe, dzierżawę łączy, usługi głosowe, serwery i hostingi. Oferujemy również kolokację serwerów. Wynajmujemy przestrzeń w serwerowni i udostępniamy infrastrukturę niezbędną do pracy serwerów. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie działu technicznego, który w przyjazny sposób pomaga rozwiązywać ewentualne problemy. Mają pewność, że rozmawiają z ludźmi, nie z maszyną.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy Airmax Internet z przyjemnością opowiedzą Ci o dostępnych rozwiązaniach i przygotują ofertę zoptymalizowaną pod konkretne wymagania i wyzwania biznesowe. W szczególności zapraszamy do zapoznania się z ofertą na szybki i niezawodny światłowód Wrocław. To ultrastabilne i elastyczne rozwiązanie dostępne również w innych miejscowościach Dolnego Śląska.

  1. Nic nie podpisujesz przed podłączeniem, dla każdego łącza darmowy 2 tygodniowy okres testowy Airmax Opole internet, bez żadnych zobowiązań.
  2. Pełne pokrycie zasięgiem usług, usługi dostępne są nawet w najtrudniejszych lokalizacjach.
  3. Błyskawiczne podłączenie do dowolnego pomieszczenia, dowolnego wskazanego budynku.
  4. Pełne wsparcie techniczne naszych inżynierów, od momentu zamówienia usługi, przez etap podłączenia aż po uruchomienie usługi. Możesz dzwonić, pytać o wszystko, pomożemy, doradzimy.
  5. Wysokie transfery 10 Gb i większe, dzięki bezpośredniemu wpięciu w światowe magistrale światłowodowe, ultra niski ping w Polsce, Europie, Ameryce i reszcie świata.
  6. Najwyższa stabilność i dostępność łącza, dzięki wysokim standardom SLA Airmax internet.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax
ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole
Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Airmax Internet Opinie

Airmax Internet Opinie

4.60/5.00 - ilość ocen: 169
5 / 5 Feliks
Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - stałym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli jak najbardziej ok. Naprawdę polecam.
5 / 5 Ireneusz
Dzięki Airmax zyskałem ciągłe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Światłowód wdrożono sprawnie - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna ekipa techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
4 / 5 Artur
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5 Jowita
Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak zespół wsparcia Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam.
5 / 5 Łukasz
Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
5 / 5 Maria
Korzystam z usług Airmax już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5 Tadeusz
To już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest rewelacyjny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają płynnie. Jesteśmy korporacją, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, telewizja CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Lech
Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z maszyną. Internet działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam .
5 / 5 Ireneusz
Z usługą Airmax jestem związany już od niemal 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nie musiałem interweniować, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli naprawdę spoko. Śmiało mogę polecić.
3 / 5 Jan
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano bardzo szybko - bez zbędnych kabli i robót ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i znająca się na rzeczy obsługa. Polecam Airmax internet.
5 / 5 Tamara
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5 Anastazja
Fantastyczny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax niezwłocznie zdiagnozował przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Henryk
Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia występowały sporadycznie i trwały chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam usługi Airmax.
2 / 5 Teresa
Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu.
5 / 5 Lech
Upłynęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą firmą, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez zacięcia. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Fabian
Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatami. Internet działa idealnie i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam .
5 / 5 Milena
Z firmą Airmax mam styczność już od 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - identycznym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli ok. Polecam.
4 / 5 Marlena
Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w okresie ograniczonego ruchu. Internet podłączono ekspresowo - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5 Pamela
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na prędkość transmisji – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5 Anita
Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale zespół wsparcia Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam.
5 / 5 Mieczysław
Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax.
5 / 5 Kacper
Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.
5 / 5 Zyta
Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Martyna
Od samego początku Airmax zaskakuje mnie empatyczną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Nic tylko polecać .
3 / 5 Gabriel
Z usługami Airmax mam kontakt już od niespełna 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - równym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Niezawodność 100%, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli bez uwag. Naprawdę polecam.
5 / 5 Stanisława
Dzięki Waszej firmie zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez miliona kabli i prac budowlanych. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i sprawnie działająca ekipa techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5 Cecylia
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz mamy mega szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5 Danuta
Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax błyskawicznie zdiagnozował błędy i ustabilizował transfer. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy od operatora komórkowego to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić.
2 / 5 Daniel
Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax.
5 / 5 Dawid
Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem czekać w domu na instalatora ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i tyle. Łącze działa doskonale, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi zamówić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym domu.
5 / 5 Żaneta
To już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest naprawdę szybki. Do tej pory nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam.
5 / 5 Dariusz
Od samego początku Airmax zaskakuje mnie empatyczną i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatem. Łącze działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Polecam .
4 / 5 Nina
Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 2 lat, więc chyba mogę już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - stabilnym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Zero reklamacji, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości, czyli nie znalazłem nic lepszego. Oczywiście polecam.
5 / 5 Lucyna
Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5 Roman
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam super szybki Internet. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax.
5 / 5 Ilona
Godny zaufania dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale dział techniczny Airmax bardzo szybko zdiagnozował źródło awarii i ustabilizował Internet. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Plusa to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Gerard
Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
5 / 5 Michał
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5 Leokadia
Upłynęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
3 / 5 Adela
Od początku współpracy mam zawsze do czynienia z bezproblemową i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatami. Łącze działa bezproblemowo i bardzo szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać .
5 / 5 Remigiusz
Z usługą Airmax jestem związany już od 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli ok. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Tatiana
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w okresie pandemii. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna pomoc techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5 Czesława
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy komórkowi w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Wielkie podziękowania za super szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
2 / 5 Emanuel
Rewelacyjny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax błyskawicznie zdiagnozował problem i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam.
5 / 5 Bogumił
Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od 5 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
5 / 5 Witold
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i to wszystko. Wszystko działa płynnie, nie ma zacięć. Super zalecono mi kupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5 Władysław
Upłynęło już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest super szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
4 / 5 Marceli
Od początku współpracy spotykam się z bezproblemową i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z maszynami. Internet działa bezproblemowo i naprawdę szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać .
5 / 5 Iga
Z usługą Airmax mam styczność już od ponad 2 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Internet nigdy nie zawiódł, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli bez zastrzeżeń. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Bogdan
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w czasach epidemii. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnego okablowania i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i profesjonalna pomoc techniczna. Ja polecam Airmax internet.
5 / 5 Bogusław
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zapewniono nam mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5 Damian
Profesjonalny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Mam limit 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax niezwłocznie zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Stanisława
Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax.
5 / 5 Marta
Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i tyle. Usługa działa doskonale, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby zamówić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach.
3 / 5 Adrianna
Upłynęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5 Dominik
Od początku współpracy mam zawsze do czynienia z bezproblemową i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa bezproblemowo i naprawdę szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać .
5 / 5 Regina
Z Internetem Airmax mam kontakt już od prawie 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - równym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Łącza stabilne, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli naprawdę ok. Ja polecam.
5 / 5 Remigiusz
Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie pandemii. Światłowód wdrożono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam Airmax internet.
2 / 5 Remigiusz
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 Sandra
Naprawdę godny polecenia dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Korzystam z taryfy 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax bezzwłocznie zdiagnozował przyczynę usterki i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Oczywiście polecam.
5 / 5 Antoni
Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax.
5 / 5 Mirosława
Korzystam z usług Airmax już od ponad 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
4 / 5 Judyta
Upłynęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest w 100% stabilny. Na ten moment nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Edyta
Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa bez zastrzeżeń i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu .
5 / 5 Wacław
Z usługą Airmax mam kontakt już od niemal 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - równym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli nie znalazłem nic lepszego. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Krzysztof
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w trakcie pandemii COVID-19. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5 Antonina
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5 Matylda
Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale zespół wsparcia Airmax błyskawicznie zdiagnozował błąd i ustabilizował łącza. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Żaneta
Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax.
3 / 5 Irena
Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pokoju.
5 / 5 Paweł
Upłynęło już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest rewelacyjny. Chyba nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają idealnie. Jesteśmy sporą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez przerw. Popularni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to w 100% polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5 Rafał
Od 1. dnia Airmax zaskakuje mnie otwartą na potrzeby i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa bez problemu i bardzo szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5 Zbigniew
Z usługą Airmax mam kontakt już od kilku lat, więc raczej mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - stałym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, poza jedną sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do jakości usługi, czyli rewelacja. Polecam.
2 / 5 Regina
Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach epidemii. Światłowód wdrożono ekspresowo - bez ton kabli i prac ziemnych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i stale dostępna ekipa techniczna. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5 Adolf
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam super szybki Internet. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak również firmę Airmax.
5 / 5 Leszek
Sprawdzony dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam.
5 / 5 Aleksy
Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez problemów – także w trakcie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax.
4 / 5 Kinga
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach.
5 / 5 Emanuel
Upłynęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam.
5 / 5 Matylda
Od dnia zawarcia umowy spotykamy się z życzliwą i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii konkurencyjnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa ok i zaskakująco szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5 Marzena
Z usługą Airmax mam styczność już od niemal 2 lat, więc myślę, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na najwyższym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu deklarowana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do szybkości działania, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam każdemu.
5 / 5 Jowita
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w trakcie pandemii COVID-19. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5 Mirosława
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę.
5 / 5 Antonina
Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy UPC to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
3 / 5 Bartosz
Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax.
5 / 5 Marta
Korzystam z usług Airmax już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i tyle. Łącze działa doskonale, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi zamówić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5 Kazimierz
Upłynęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest super szybki. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają szybko. Jesteśmy dużą spółką, pracuje u nas wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez problemów. Duzi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Ilona
Od samego początku mam zawsze do czynienia z empatyczną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach czołowych w Polsce dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Śmiało mogę polecić .
2 / 5 Kamil
Z usługami Airmax mam styczność już od prawie 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli naprawdę ok. Polecam każdemu.
5 / 5 Oskar
Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w okresie epidemii. Usługę wykonano błyskawicznie - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5 Beniamin
Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 Janina
Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam każdemu.
4 / 5 Aleksander
Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax.
5 / 5 Michalina
Korzystam z usług Airmax już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i to wszystko. Internet działa płynnie, nie zacina się. Idealnie doradzono mi kupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5 Ilona
To już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest w 100% stabilny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają płynnie. Jesteśmy korporacją, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, telewizja CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Julian
Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatem. Łącze działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam .
5 / 5 Teodor
Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 2 lat, więc mogę śmiało zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na wysokim i co ważne - stałym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, nie licząc przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do prędkości, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam.
5 / 5 Diana
Dzięki Waszej firmie posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w czasach epidemii. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez miliona kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i sprawnie działająca obsługa. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5 Michalina
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno łącze, jak i firmę Airmax.
3 / 5 Barbara
Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – rewelacja. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax bezzwłocznie zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam.
5 / 5 Alicja
Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax.
5 / 5 Dominik
Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i gotowe. Usługa działa bezproblemowo, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby wybrać router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5 Sławomir
To już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest rewelacyjny. Nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą spółką, zatrudniamy wielu pracowników. Komputery, automatyka, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Popularni operatorzy wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiamy.
2 / 5 Justyna
Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa bez zastrzeżeń i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu .
5 / 5 Wioletta
Z firmą Airmax jestem związany już od 4 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma godna zaufania, realizuje usługę na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Szybkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście osiągalna. Awaryjność zerowa, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli super. Polecam.
5 / 5 Adam
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co jest bardzo potrzebne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i bezkonkurencyjnie niskie pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5 Andżelika
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy super szybki Internet. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
4 / 5 Andrzej
Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował łącze. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Oczywiście polecam.
5 / 5 Judyta
Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax.
5 / 5 Bernadeta
Korzystam z usług Airmax już od ponad 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym domu.
5 / 5 Mirosława
Upłynęło już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest naprawdę szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam.
5 / 5 Malwina
Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5 Berenika
Z firmą Airmax mam kontakt już od niespełna 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - identycznym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli bez uwag. Polecam.
5 / 5 Maria
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach pandemii. Usługę wykonano ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
3 / 5 Alina
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet gratis. To się nazywa podejście do klientów. Naprawdę polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę.
5 / 5 Aleksandra
Rewelacyjny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax błyskawicznie zdiagnozował problem i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy od operatora komórkowego to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Bogusława
Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax.
5 / 5 Łukasz
Korzystam z usług Airmax już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.
2 / 5 Igor
Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Komputery, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5 Zofia
Od początku firma Airmax zaskakuje życzliwą i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii konkurencyjnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Usługa działa bardzo dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Naprawdę polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5 Ludwik
Z Internetem Airmax mam kontakt już od niespełna 4 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - równym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Zero awarii, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli jak najbardziej ok. Ja polecam.
5 / 5 Bronisław
Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono wyjątkowo szybko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam Airmax internet.
4 / 5 Janina
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy mega szybki Internet. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5 Filip
Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – super. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, jednak dział techniczny Airmax bezzwłocznie zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Oczywiście polecam.
5 / 5 Juliusz
Stwierdzam, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były incydentalne i trwały chwilę. Szybkość stabilna. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługi Airmax.
5 / 5 Kazimiera
Korzystam z usług Airmax już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5 Zbigniew
Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Krystian
Od momentu zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Naprawdę polecam .
5 / 5 Marlena
Z usługą Airmax jestem związany już od ponad 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu wskazana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Brak awarii od początku, poza jedną sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli uczciwie uważam. Ja polecam.
3 / 5 Iwona
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w tej epidemicznej rzeczywistości. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5 Rudolf
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 Michał
Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale zespół wsparcia Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy UPC to jest przepaść. Polecam.
5 / 5 Wiesława
Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
2 / 5 Daniel
Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i tyle. Usługa działa doskonale, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby zamówić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym domu.
5 / 5 Alfred
Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest szybki. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5 Alina
Od dnia zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa ok i zaskakująco szybko – zgodnie z umową. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5 Norbert
Z firmą Airmax jestem związany już od 5 lat, więc myślę, że mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, nie wliczając wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do szybkości działania, czyli spoko. Ja polecam.
4 / 5 Daria
Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w czasie pandemicznych ograniczeń. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5 Eliza
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 Dagmara
Idealny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dogadać warunki. Sam Internet – ok. Mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, jednak serwis Airmax niezwłocznie zidentyfikował źródło problemu i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Alicja
Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia zdarzyły się może kilka razy i trwały chwilę. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługi Airmax.
5 / 5 Olgierd
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wystarczyło. Usługa działa bez problemów, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dobrać router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym dużym mieszkaniu.
5 / 5 Mariola
Upłynęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5 Kamila
Od początku spotykam się z zaangażowaną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z maszynami. Łącze działa bardzo dobrze i bardzo szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Ja polecam .
3 / 5 Robert
Z firmą Airmax mam styczność już od kilku lat, więc myślę, że mogę już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stabilnym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, nie wliczając prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do szybkości działania, czyli rewelacja. Oczywiście polecam.
5 / 5 Adelajda
Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w okresie epidemii. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5 Joanna
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem mieliśmy Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam mega szybki Internet. Po 30 dniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno Internet, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 Benedykt
Fantastyczny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak serwis Airmax niezwłocznie zidentyfikował przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam.
2 / 5 Paula
Stwierdzam, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od 5 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były incydentalne i trwały chwilę. Szybkość stabilna. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu usługi Airmax.
5 / 5 Maciej
Korzystam z usług Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach.
5 / 5 Zbigniew
To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, automatyka, kamery CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Popularni dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Lech
Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam Airmax internet opinie najlepsze!
4 / 5 Zbigniew
Z usługą Airmax mam kontakt już od ponad 3 lat, więc mogę śmiało już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na wysokim i co dla mnie ważne - stabilnym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu podana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Brak awarii od początku, poza jedną sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do prędkości, czyli uczciwie uważam. Oczywiście polecam.
5 / 5 Robert
Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i wyjątkowo niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5 Benedykt
Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 Gabriela
Godny zaufania dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, jednak serwis Airmax niemal natychmiast zidentyfikował źródło awarii i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu UPC to nie ma co nawet porównywać. Oczywiście polecam.
5 / 5 Dagmara
Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax.
5 / 5 Amelia
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i to wszystko. Wszystko działa płynnie, nie ma zacięć. Super zalecono mi kupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5 Eugeniusz
Upłynęło już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest rewelacyjny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają płynnie. Jesteśmy sporą spółką, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
3 / 5 Krystian
Od pierwszego dnia mam zawsze do czynienia z komunikatywną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatami. Internet działa bez zastrzeżeń i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Oczywiście polecam .
5 / 5 Alfred
Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 4 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nie mam żadnych uwag, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Polecam każdemu.
5 / 5 Marceli
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w tej epidemicznej rzeczywistości. Światłowód wdrożono zaskakująco szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Największe zalety to wysoka przepustowość i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5 Dorota
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zapewniono nam mega szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
2 / 5 Franciszek
Idealny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax praktycznie od razu sprawdził źródło problemu i ustabilizował transfer. Posiadając w przeszłości internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Filip
Bez wątpienia najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax.
5 / 5 Zygmunt
Korzystam z usług Airmax już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.
5 / 5 Feliks
To już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest bezkonkurencyjny. Ani razu nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają szybko. Jesteśmy sporą spółką, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez problemów. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
4 / 5 Ludwik
Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam .
5 / 5 Mirosława
Z usługami Airmax mam kontakt już od 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Awaryjność zerowa, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli super. Naprawdę polecam.
[1]
Airmax Internet Opinie

Opinie użytkowników o Airmax Internet

Łąki Kozielskie Nowa Cerekwia Gniechowice Rakowice Pławnica Nowosiedlice Folwark Ołdrzychowice Kłodzkie Pęgów Pólko Komprachcice Jeziorko Potarzyca Wojnarowice Maciejów Maków Rzeczyca Wrząca Sierakowo Wojtkowice Tymienice Mokronos Dolny Nakło Grabary Leśnik Olbrachcice Borzęcice Biskupice Gruszewnia Jędrzychów Stolec Mańkowice Stary Grodków Chotów Gaj Oławski Karolina Stary Waliszów Krzyżowa Dolina Stary Zamek Mozów Malnia Wilczyn Tokarów Wróblin Ulesie Byczyna Tomice Ptakowice Ratowice Kunów Kozice Świniary Małe Przecznica Konradów Leśnica Ogorzelec Danków Krzyżowice Kotowice Bukwica Grabina Tarnów Jaśkowice Mokry Dwór Piława Dolna Koperniki Kruszyna Oława Szczepina Pakosławsko Kątna Siedlec Domaradzka Kuźnia Prusice Pleśnica Racibórz (Obora) Ujazd Dolny Rączka Ogrodzisko Sadowie Wyszanów Ostrówek Kijowice Ligota Górna Kamyk Głębinów Żeliszów Krzyżowniki Bojanów Markotów Duży Bielejewo Leszno Górne Koconia Piskorzyna Komorniki Wołów Dobrzykowice Góra Dąbrowa Różyniec Warta Bolesławiecka Krzeczyn Wielki Nosalewice Paryż Wyszanów Kalsk Kolnowice Radostów Dolny Skowronki Różana Kościerzyce Żuchowice Oleśnica Mała Rożnów Krzywizna Dylaki Michałowice Żórawina Tłustomosty Lipowa Radomina Dubidze Krajanów Dąbrowa Kotla Rogów Opolski Gajków Stare Jaroszowice Żagań Radostynia Drożów Stok Polski Bernacice Kamiona Karczowice Brzeziny Kolonia Ostrówek Janowiec Bielawa Wrocław Kobyla Głowa Mątewki Kolonia Gorzędów Budzów Brzeziny Zwanowice Cieszów Laskowiec Kłobuczyn Borek Kozuby Gródczanki Zielonkowice Stróża Święciany Kulów Maciejowice Jerzmanice Zdrój Dobra Lipin Marianówka Szklarka Chałupy Cieszowa Radocin Pokrzywnica Staniszcze Małe Groble Siedlisko Długołęka Czernica Smardy Dolne Hilarów Radomierowice Wielkie Łąki Izabelów Duży Brochocin Szklana Huta Lutrowskie Dobrocin Krzyżanowice Głogówek Siedliska Zabrodzie Lasocice Tomkowa Lisięcice Nielubia Pisaczów Benice Strzelce Jelitów Małujowice Janków Gogolin Gierczyn Kuropas Cieplice Śląskie-Zdrój Czyżowice Kozie Doły Kwiatków Granice Granica Krasowa Dębska Kuźnia Debrzyca Sokola Góra Golanka Dolna Turkowy Regulice Kopacz Włocin-Kolonia Ulianówka Jałowiec Zabierzów Żary Twardawa Zamienice Balcarzowice Dobroszowice Baszków Ostrowąsy Niedamirów Taczalin Ostrówiec Nowy Dwór Więcmierzyce Ciepłowody Guzowice Mochów Grądy Lubawka Kalinowa Stary Henryków Huta Stara Kuropatnik Dębina Grochowiska Sosnówka Wesoła Kierzno Nadziejów Strzelce Opolskie Sokolec Kostomłoty Ścinawa Katarzynów Skidniów Baranów Radoszowy Kwiatoniów Dolnik Wabienice Stara Bystrzyca Trzebieszowice Witostowice Nowogród Bobrzański Bratowice Pełczyce Kalisz Grzegorzów Janówek Nieradowice Holendry Paprockie Szymanowo Rzędzina Rogów Sobócki Kanclerzowice Zimnice Wielkie Nowizna Duczów Wielki Jakubów Kiełczówek Jarosław Malerzowice Małe Włostowa Żerniki Małe Lipnica Stary Węgliniec Krowiarki Jarnołtów Konradowo Buków Stara Rzeka Fałkowice Brzezie Motyczyn Miłków Wierzbna Bachorzew Błotnica Strzelecka Książnica Wybłyszczów Słupsko Wolenice Zagwiździe Kurów Konradów Biskupice Targowica Lutomierz Krzyżkowice Piotrowice Nyskie Warkocz Wachów Nowa Świdnica Zajączków Pawłowice Biała Nyska Marszowice Błażejowice Bieniowice Gorzanowice Przechód Świny Cesarzowice Sobakówek Kościelna Wieś Zawiszów Barczkowice Sułoszyn Borków Nowy Sosnówka Domecko Wałbrzych (góra Chełmiec) Brzezina Krosnowice Różyna Kalno Czarnocin Goszczyna Batorów Ostrożnica Bierzów Osiek Godków Kopice Tarnica Stary Łom Kościeliska Włocin-Wieś Grobniki Widok Stara Łomnica Krzyworzeka Jeżowa Pichorowice Kartowice Drogoszów Wrzosy Ozorowice Brodziszów Wieża Dzietrzniki Jagodnik Nowa Wieś Legnicka Śmicz Kopydłów Przedbórz Racławice Śląskie Kuźnica Ligocka Gajówka Szczepankowice Szczukocice Borszyn Mały Łowicz Żywocice Żłobizna Sady Marczyce Brynica Tomaszów Milin Wielołęka Bielawa Kolejka Ładza Domaniów Łubniany Karłowice Żurawiniec Turze Folwark Wadochowice Czerńczyce Łaszew Paniowice Starowice Pątnów Brochocin Gola Grodkowska Mikołajów Nasławice Różaniec Pilszcz Gajewniki-Kolonia Wawelno Jakubikowice Raczkowa Tylewice Lipiny Suchoczasy Uszyce Witków Grodczany Gołuszowice Dobieszowice Międzyrzecze Ptaszkowice Ścinawa Polska Bolków Kuniów Radzikowice Czarnolas Jodłów Szybowice Sołtysy Hanuszów Kiełczów Charbielin Krzekotów Zagajew Łączkowice Duszniki-Zdrój Pieńki Dworszowskie Pisarzowice Kłosów Mąkoszyce Proszówek Brzęczkowice Jurków Miklesz Dzikowiec Zaborów Pustków Piotrówek Kurzawka Warta Grodków Kamieńczyk Brzezie Budziwojów Jaskółki Pielaszkowice Wolibórz Miechowice Oławskie Bestwin Kozłów Gostyń Dworzyszcze Wszemirów Pasterka Pietrowice Wielkie Karłowice Jelenia Góra Pisary Sadogóra Buława Królowe Pomianów Górny Krzepice Parzymiechy Księginice Małe Mucków Wilków Kaźmierzów Grabowno Wielkie Goszowice Wilczyce Bukowa Śląska Łowkowice Karczyn Witów Rokitki Wawrzyńcowice Tyniec Legnicki Lubiatów Leszno Dolne Odrowąż Pawłów Trzebnicki Trzebień Dylów Rządowy Antopol Retków Myszowice Kokorzyce Jastrzygowice Dzierżkowice Nowa Jabłona Mazurowice Stanowice Komorno Biskupów Lwowska Objazda Wojciechów Dolna Krzyżowa Cesarzowice Węglewo Niwnik Chrząstowice Czekanów Turów Wierzbie Libidza Łukaszów Żelisław Dziwiszów Wąsice Mrozów Walenczyzna Zapolice Gorzkowice Dąbrowica Piotrowa Dzielow Niwiska Dolne Masłowo Mostki Józefina Krzanowice Mesznary Świercowskie Niwa Grzegorzów Tłustoręby Boboluszki Maniów Muszyn Jełowa Solniki Małe Kierpień Gosławice Tworków Uciechowice Rzeplin Jezierzyce Wielkie Piława Wysogotówek Trzebnik Białków Gęsiniec Budziszów Wielki Długomiłowice Strzeganowice Osiny Żelazna Kamieniec Wrocławski Stary Wiązów Łuszczanów Jedlno Burgrabice Obora Proszków Szalejów Górny Dolina Głogów Wierzbice Skorochów Wojciechówka Kościelniki Średnie Meszno Trzebina Nowe Kamienice Kolnica Bolesławiec Dębnica Uchylsko Cieszęcin Mikoszowa Strzałków Rzeczka Lądek-Zdrój Piękne Kąty Kruplin-Parcela Biestrzyków Szonów Komorniki Olszanka Przywóz Krążkowy Pszenno Grabik Zbrojewsko Skoroszów Więcki Krajków Ścinawka Górna Sułoszów Trzebce Kamionek Łambinowice Kiełczyn Serby Warszówka Chojnów Suchodaniec Dryżyna Pątnów Bogdanów Paczków Wilków Uciechów Starowice Dolne Paruszowice Krzyżowice Łukaszowice Droglowice Paprotnia Złotniki Ścibórz Pawonków Podolany Smereczyna Niemodlin Steblów Kuźnia Domaradzka Śliwice Przysiecz Nędzerzew Góra Wolny Rusko Januszkowice Witanowice Wolbromek Okmiany Stawiszcze Wierzbowiec Agnieszczyn Malczyce Grądzik Cieszanowice Cienia Winna Góra Piecowice Wolany Zakrzów Bukówka Jasiona Muszkowice Mokrsko Rządowe Branice Mnichowice Równa Tomaszów Bolesławiecki Krzyżowa Krasiejów Mściwojów Piotrków Borowski Szymanów Miejskie Pola Garbów Kaczorów Szalonka Wierzbięcice Bobolice Lubiąż Załęcze Dobroszów Proślice Sprzęcice Goświnowice Krzekotówek Olszany Skomlin Wojkowice Józefów Samborowice Wilkanów Węgry Złoczew Stefanów Głubczyce Marcelów Otmice Potoczek Konstantynów Woskowice Małe Bednary Janówka Niegoszów Wrocław (Muchobór) Gracze Przedwojów Ludmierzyce Strzałki Łącznik Borszewice Annopole Nowe Kobyla Góra Strzelin Przesieka Składowice Trzebiny Częstocice Latkowa Lubnów Ożarów Śliwniki Dębno Polskie Dzierżysławice Pokój Włodzienin Kolonia Sokolica Popielarnia Dobroszyce Mnichowice Kochłowice Racibórz Pęcław Raków Wysoka Grębanin Szczytniki Małe Łobodno Owczary Kuny Wojsław Dzielów Śmieciak Bernacice Górne Bliszczyce Proszyce Kamionna Babice Kłoda Górowska Jezierzany Wałbrzych Ziębice Piechocice Dalnie Wojnowice Nasale Nowy Folwark Węgliniec Ligota Prószkowska Glinica Sztoszowice Góra Jaworek Jakubów Mirków Kwiatków Lizawice Zakrzów Budzieszowice Krotoszyn Kąty Karnice Strobice Piotrowice Dankowice Drugie Jakubów Jadwisin Dobrzyków Szymiszów Annolesie Bolkowice Radzimowice Płoszów Mędłów Łąka Jenkowice Kowalów Polanowice Karwiniec Brzóski Borzygniew Otok Długie Stare Janów Wilków Łomnica Jakuszów Bogusławice Bądzów Święty Marek Bryłówek Wojciechów Szczytna Przybyszewo Brzostów Frącki Mienice Strąkowa Iwanowice Duże Szarocin Śrem Radosław Racławiczki Górzec Gostomia Kwiatów Olszyna Dolna Brochocin Szczyglice Izabelów Mały Bobrowniki Marcinowice Kurczów Ligota Wołczyńska Brzoza Częstochowa Glinka Chełmiec Świerczów Pieńki Pakoszów Ściborzyce Wielkie Dąbrówka Górna Brzyszów Nowy Dzikowiec Olszowa Nowe Żabno Zielona Góra Mysłakowice Rosochata Wilczyce Dąbrowa Ujów Dzbańce Oleśniczka Braszowice Magnuszewice Świątniki Czachory Michałów Poborszów Witaszczyki Oleszka Dziekaństwo Przylesie Drogomil Jaworzyna Śląska Pasieczna Wilczyniec Obłotne Mrowiny Biskupice Gniewomierz Niedoradz Świerczów Nadolice Małe Komorniki Bożacin Żydów Lasowice Małe Klępina Strzeszów Siedlemin Osiek Duży Ceber Łosieniec Zdzieszowice Sarnowice Kucharzowice Łazy Opoczka Kokanin Wisznia Mała Owsianka Molna Młynarka Korytów Strzeleczki Grochotów Skarbimierz Osiedle Pisarzowice Ciświca Gorzędów Szydłowiec Dobieszów Domaszczyn Ścinawa Mała Krzewie Wielkie Przedmoście Romanów Słoków Kaczów Lubsza Lutogniew Kolonowskie Szczedrzyk Dębowa Jabłonna Krężoły Brzezina Uraz Sędzisław Jaworów Lubrza Kurznie Rybno Krościna Mała Chociwel Krasków Żelisław-Kolonia Gniewków Zwierzyniec Pierwszy Rokitnica Nowa Sól Twardogóra Modlikowice Jerzmanowice Kopalina Rysiowice Mnichów Ogiernicze Korzekwice Cieszów Popowice Olbrachcice Wielkie Pierwoszów Lipowa Gierałcice Dobrosławice Sarny Wielkie Bytkowice Wodników Górny Giebułtówek Sułków Słoćwina Kraszewice Wysocko Wielkie Włodowice Wasiłowice Borkowice Wolimierz Kadłubia Przyczyna Górna Kamienica Leszczyniec Szewce Lipowa Grochowa Wilkszyn Wszemiłowice Nowe Kotkowice Proszów Borek Smardy Górne Jerzmanowa Nowa Wieś Stary Paczków Strzegów Słupia pod Bralinem Bruny Bukowie Włodków Świba Przyłęgów Głogówko Niedźwiady Zabornia Osiek Grochowice Maniów Bielawki Radomsko Cyprzanów Wojszyn Ziemnice Gołogłowy Borucin Molestowice Parzewnia Borek Strzeliński Żukowice Wierzbie Trkusów Suszyna Ratno Dolne Sarny Cienkowice Kalina Kietlice Radwanice Wysocko Małe Dziedzice Dziećmarów Gierałcice Małe Uników Borzęcin Sarnówka Bystrzyca Dolna Brukalice Dalków Strumienna Konradowa Strzebin Walce Zagrodno Popowice Gliniany Perzyce Małuszyn Wąwolnica Cisów Dobrzenice Męcinka Kałużna Borki Nosków Igłowice Wydrowice Żabice Olszowa Jasienica Dolna Ociąż Osiny Roszyce Ligota Bialska Kędzierzyn-Koźle Krzepielów Raszowa Wiązów Koza Wielka Jeziory Brzeziniec Nowe Skalmierzyce Będkowo Kopanina Obiszów Dzielawy Chmieleń Biechów Goszczowice Bobrowa Zakrzówek Szlachecki Maszków Wróblin Głogowski Kalinów Kruszyn Kawice Świerkle Czerna Poznowice Leziona Sosnowa Stary Wołów Wyszki Grudynia Wielka Łowkowice Lewkowiec Rychnów Brzeg Głogowski Jugowiec Płonina Augustynów Kamienna Góra Komarno Kościelniki Dolne Rataje Ostrów Wielkopolski Zawadzkie Kromnów Obórki Kryniczno Makowice Moszowice Dobra Księginice Radków Wilamowa Witków Mroczeń Klasak Nowa Kuźnia Gnojna Święte Modła Suszkowice Bartoszowa Kędzierzyn-Koźle (Rogi) Przecza Lubomyśl Iłowa Mieszków Osusz Łąka Prudnicka Nowa Wieś Trębaczew Wierzbie Pożarzyce Sławęcice Radogoszcz Strzegom Strzegowa Sowin Jaśkowice Legnickie Bielany Wrocławskie Otmuchów Brzezinka Ozorzyce Chrzowice Koźlice Mokra Wilczków Brzezina Bogdanowice Wiatraczyn Wąsosz Górny Kruszyna Wierzch Polakowice Jaszkowa Dolna Borkowice Kamień Legnica Sulikowice Skarbiszowice Kaniów Łaszew Rządowy Krasna Góra Boboszów Zrąbiec Wierzbno Żuków Długopole Zdrój Pucnik Sędzimirów Dobrogoszcz Lekartów Bierzyn Głubczyce-Sady Boleścin Błażejowice Dolne Raszowa Marianów Odrowąż Kietlin Rogoż Grodziec Mały Zimna Brzeźnica Grabik Kobiele Wielkie Wojków Wichrów Janowice Duże Pietrowice Małe Pawłowice Miłowice Kondratowice Pakosławice Bagieniec Czarny Bór Wysoka Michałowice Grobla Dobroszów Wielki Zawada Miłoszyn Moskorzyn Wróżewy Tomnice Kamień Śląski Radwanice Klęka Gruszczyce Grabów Duża Wólka Starościn Ostroszowice Zawiść Budy Nosalewickie Skalice Miłochów Grabia Trzecia Dobijacz Nowa Brzeźnica Opole Godzinowice Karłowiczki Jankowy Szukalice Szosa Turecka Kobierno Darnowiec Śmiałowice Piotrówek Złoty Potok Czepielowice Stobiecko Szlacheckie Szum Nowa Wieś Wrocławska Ligota Turawska Borek Cieszyce Stęgosz Piotrowice Piława Górna Chałupki Siedlec Oleśnica Cielce Andrzejów Mikolin Młodawin Dolny Starczów Prażmów Zakrzów Górczyna Łężce Zubrzyce Chrósty Pawłów Machnice Gorzyczki Otoki Grabie Domaniowice Pociękarb Jakubowice Kotulin Rogożany Radziechów Reńska Wieś Kościuszków Mirsk Księże Pole Bolesław Wrocław (Klecina) Domaradz Sulisławice Lasowice Gaiki Sadurczyce Wierzchownia Gorzupia Szymanów Lubliniec Wilków Popielów Wrocław (Krzyki) Skorogoszcz Michałów Borki Grzymaczew Pieńki Stolarskie Kobierzyce Chościszowice Tarnowiec Sokolniki Golczowice Stary Górnik Karsznice Małuszów Kotlina Krzywiczyny Bartoszów Łagiewniki Średzkie Sieniawa Żarska Lwowiany Golina Tułowice Małe Magnice Laskowice Ligota Browiniec Polski Czechy Ząbkowice Śląskie Kazanów Smarchowice Wielkie Siedlnica Przygorzele Krępna Prudnik Ogorzelec Nowa Wioska Gotartów Dobrzyń Skarżyce Wojnowiczki Pobiedna Rożenno Włóki Stare Drzewce Zakrzów Turawski Bytom Odrzański Koiszków Suszka Lubnów Siestrzechowice Huby Stare Kotkowice Dębowa Łęka Jaczków Burzenin Imbramowice Jankowice Marżynek Siedlimowice Mokrzeszów Kleśniska Dobiercice Kijów Błonie Pieczyska Prężyna Olbrachcice Radliniec Patoka Grabowiec Rzepcze Komorów Szczawin Kubice Józefków Rudnik Grębocice Biedrzychowice Turawa Przedmoście Łubna-Jakusy Wielowieś Zapusta Zacisze Świercze Grodziszcze Biała Słone Rychtal Czechy Doboszowice Olszynka Głuchołazy Henryków Rozkochów Wierzbica Dolna Piastów Jutrzyna Kilianów Podbolesławiec Duszniki Lisie Kąty Grabostów Bodzów Dzielice Raczyce Góreczno Przyborów Małuszów Bąków Dzików Winiary Strupice Tabor Wielki Landzmierz Mieczków Tarnów Bycki Biała-Kopiec Czerwonków Sękowice Ruja Wierzbno Budziszów Mały Krobanówek Krzydlina Mała Lipce Stanki Bucze Brzezia Łąka Stara Kamienica Kunice Żarskie Bralin Sieroszewice Turów Kujakowice Górne Lipna Mielnik Krzepice Lasowice Równe Kłady Górki Żelazno Sternalice Chróścina Szczedrzykowice-Stacja Rzyce Rudno Okrajszów Goliszów Miechów Wawrzeńczyce Jegłowa Czyżowice Sucha Psina Solna Pyskowice Staniszów Kadłub Turawski Czyżówek Burkatów Bujniczki Przydatki Przybyszowskie Polanica-Zdrój Bujnów Sadowiec-Niwy Sadowiec-Wrzosy Kałków Węgrzynów Maryszewice Wilczkowice Modlęcin Kruszowice Górka Sobocka Wróblowice Pągów Sieraków Jasienie Jedlice Kromolin Lisowice Piaski Syców Kluczbork Zielina Bardo Wilków Zielęcice Nasiedle Durzyn Ryszardów Dzierżoniów Osetnica Franklinów Kąty Lubotyń Radomierz Prusy Witowice Piechowice Kopaniec Smardzew Dębiniec Bolesławice Krośnica Krzeptów Rojków Górka Prudnicka Broniszowice Reńska Wieś Kliszkowice Małe Buków Zamysłów Zębowice Gaworzyce Chrzelice Bodzanów Czarnowąsy Szczytnica Natolin Gęsice Lichynia Kostrzyca Kozłówki Trzebień Kup Brzeziny Nowe Brzeg Niemysłowice Wojnowice Racibórz (Brzezie) Świnobród Krępice Dmenin Wróblew Olszowiec Wójcice Wągrodno Moszyce Michałowice Brzezimierz Srebrna Góra Jeżów Sudecki Kamionka Wilkowice Kwielice Bożanów Roszkowice Dębniki Ucieszków Zielenice Tomkowice Ręków Żmigród Jaszkotle Dąbrówka Dolna Borowice Plucice Pawłówek Biadacz Węgry Gębczyce Jeszkowice Bolesławiec-Chróścin Zabłocie Olbrachtów Bystrzyca Kłodzka Niwki Ścigów Mierzyce Stany Mleczna Posucice Osiek Jakubowice Szprotawa Mieszków Zagródki Boreczek Ziemiełowice Antoniów Bobrów Lisiec Wyszków Śląski Bełsznica Drożków Górzna Skrzypiec Maciowakrze Złotno Taczów Mały Nowy Świętów Jenkowice Chróstnik Nowy Miłków Zabłocie Grodzisko Nowy Dwór Szymonków Kowalowice Wieruszów Szczepanów Potoczek Węgrzce Luboszyce Siemysłów Bzinica Stara Chwalibożyce Urbanowice Strzelce Namysłowskie Proszówka Brodno Rudniki Kobiele Małe Napoleon Amandów Żelowice Łubnice Gajewniki Mokre Długie Nowe Przesieczna Olesno Kolonia Strzałkowska Borów Podgaj Wrocław (Psie Pole) Stare Siołkowice Młodawin Górny Joanka Grocholub Biała Domaszowice Świeligów Gajnik Słoszów Grzybki Grobniki Polwica Łyskornia Baborów Strachów Dobieszów Żerzuszyce Chorula Stary Otok Kwiatkowice Wietszyce Strzegomiany Racibórz (Markowice) Niwnica Świebodzice Kunice Kępnica Rzechta Chróścielów Sowina Dziećmiarowice Wola Książęca Smolice Lamki Brzezie k. Sulechowa Murów Opatów Dubidze-Kolonia Warmątowice Wielgomłyny Wygwizdów Górka Wieruszowska Zabłoto Panków Swędzieniejewice Turów Jodłownik Szczodre Michałówek Rochy Dziewkowice Wola Kuźniewska Jaczów Biskupin Sieraków Śląski Iwanowice Małe Zduny Niesiebędowice Wysoka Mała Kamienica Jemielnica Kosorowice Sucha Henryków Janików Pielgrzymowice Brzoza Zieleniec Królikowice Wojcieszyce Szczepanowice Wilczy Las Boczków Damianowice Okup Wielki Szklarnia Mroczkowa Kręczków Chrząstawa Mała Bilew Perzów Trzeboszowice Pogalewo Małe Dobrzeń Mały Wygiełzów Domanice Gorzkowiczki Dębie Piastowice Bytków Gola Górowska Wojciechów Okopy Jastrzębia Kolonia Plucice Jasiona Surowina Duczów Mały Strzyżewice Sobótka Grębień Rochowice Kolonia Jaśkowice Dziepółć Wieściszów Iwiny Radostów Górny Brzózki Zybiszów Hajduki Milejowice Ogrodnica Bystrzyca Górna Jakubowice Źlinice Kluczowa Parzęczew Podkrosno Orzechówek Łagiewniki Majaczewice Golczowice Ślizów Panoszów Ochraniew Wilkowyja Turza Śląska Wschowa Pełcznica Lutomia Dolna Pastuchów Kadziak Jawornica Brzoza Gościęcice Szklarka Mielęcka Małusy Małe Gręboszów Trzebnica Babin Bojanice Karszów Gola Zachełmie Nysa Stobrawa Potworów Kojęcin Kudowa-Zdrój Kępa Iwiny Piotrowice Świdnickie Chobanin Guzice Biskupice Tworzyjanów Starygród Wińsko Sulechów Łaziska Gryzów Przedborowa Nowe Budkowice Marianka Rędzińska Dzigorzew Pożarzysko Zopowy Pyszczyn Kawęczyn Podkamień Krzyżanowice Żerniki Wrocławskie Gadzowice Piotrkowiczki Bycz Skałągi Annapol Księży Las Rawicz Zajączki Drugie Kozów Kadłub Gorzyce Wielkie Mieszkow Dąbrówka Łubniańska Krobanów Stramnice Mąkolice Snowidza Konarzew Polków Rachów Łukowice Brzeskie Siedliska Chróścice Roszkówko Jaczkowice Raciborowice Dolne Strużnica Blok Dobryszyce Rybnica Ligota Wielka Charłupia Wielka Komorowo Kolanowice Gniewomirowice Nowy Las Dzierlin Gryfów Śląski Pęcz Biały Ług Tyniec Mały Sadów Bytnik Jaroszówka Dąbrowa Garbce Kowalskie Opatów Kęszyce Domaszków Jędrzychowice Bukowina Mokrsko Stanowice Piotroniowice Myjomice Przydroże Wielkie Wiadrów Nowa Wieś Mała Maniów Wielki Prusice Kujakowice Dolne Ligota Dolna Miejsce Narok Kamień Piersna Nowy Kromolin Korczew Kostrzyna Większyce Biernatów Rożniątów Dzierżysław Izbice Wilamowice Sobczyce Czeska Wieś Nowica Stawiska Jaksonów Konin Żagański Radochów Dworszowice Kościelne Janowo Kazimierz Kurów Mały Góra Św. Anny Bierdzany Samborz Rędziny Kolonia Szlichtyngowa Biedrzychowice Dzietrzkowice Namysłów Ligota Piękna Bogacica Lubecko Dalków Janowiczki Opatowice Gozdnica Zabardowice Uskorz Wielki Mokronos Górny Żmigródek Myślibórz Wyskok Krzydlina Wielka Zaręba Kraszkowice Zimnowoda Sępów Biskupice Wołczyn Bryłów Toplin Jarocin Drożyna Łęka Opatowska Pieszyce Kowary Dobrzeń Wielki Krobusz Brzózki Zabiele Charłupia Mała Cielcza Długopole Górne Karsy Międzylesie Godzikowice Pietraszyn Topola Muchowiec Psary Uniegoszcz Giebułtów Nowa Łomnica Chociemyśl Koźniewice Lasocice Jordanów Śląski Stary Jaworów Kąty Wrocławskie Dobroszewice Rynarcice Grzybiany Nagodzice Wierzbnik Wielka Wieś Strugi Krzczonów Zacisze Kurowice Milikowice Gościejowice Otok Klisino Młodnik Klucze Smolnik Ulanowice Puszyna Świerzyny Grodowiec Dobra Topolice Mszaniec Gułów Wesołówka Kochcice Goszcz Lipie Stary Wielisław Czarna Wojanów Stare Budkowice Borzęckie Łagoszów Wielki Góry Świniary Wielkie Chrząstawa Wielka Skrzypnik Kalinowice Boguszyce Szklarska Poręba Ligota Tułowicka Mionów Morów Kuźnica Dąbrowska Olszanica Karski Legnickie Pole Sławice Langowo Winów Twardów Ciechów Kuklice Radostów Średni Antonin Prusinowice Ochocice Węża Bożnów Miękinia Paszowice Glinica Przyczyna Dolna Ligotka Bieńkowice Chojęcin Galowice Wtórek Bożków Podzamcze Morawa Słupia pod Kępnem Bilew-Kolonia Nowy Dwór Prudnicki Ślęza Niwki Garbarskie Dąbie Tarnów Grodkowski Lubków Raszków Sławięcin Lubin Korytno Gogółów Księginice Krotoszyce Bychowo Marcinkowice Otyń Bykowice Roszków Gościce Owiesno Lubnów Krotoszyn Pasterzowice Sędraszyce Godziszowa Raszów Czaple Stare Nowa Wieś Kącka Gierałcice Niewodniki Kołątajew Szczepanów Leszno Dankowice Smogorzów Byków Wygoda Lędziny Wrzoski Miłowice Toporów Stare Serby Lubiatów Szczedrzykowice Strumiany Zakrzew Golanka Górna Święciechowa Miłkowice Tarnów Opolski Psary Czarnków Raciborowice Górne Dunino Grzeszyn Kije Gierałtowice Michów Kłobuck Mościsko Lubczyna Jasienica Górna Janiszów Ratnowice Szczodrowice Amelin Smardzów Mojków Lenartowice Lutomia Górna Wierzbnica Suchy Dwór Proszkowice Sławniowice Wierzchowice Domasłów Rzeczyca Lubań Ujazd Górny Szczawno-Zdrój Prusy Gołębice Tuły Idzikowice Tarce Pustków Wilczkowski Złotoryja Nowe Gołuszowice Mysłów Roszkowice Gola Smolec Ruszowice Stare Olesno Kłoda Gębice Zbica Świdnica Grzebień Krapkowice Jugów Zmyślona Pogalewo Wielkie Mikowice Wójcin Jarostów Słowik Kraśnik Górny Brzeźnica Pisarzowice Żołędnica Wilkowice Makowice Łagoszów Mały Dobrodzień Chomiąża Henryków Księginice Wielkie Ligota Mała Biedrzychów Chocianowice Wielmierzowice Księginice Pustków Żurawski Chudoba Boguchwałów Przylesie Dolne Rozmierka Przezdrowice Budziska Kolonia Fryderyka Dzbanów Mroczkowice Nowa Ruda - Słupiec Wyszkowice Ligota Toszecka Brudzew Ponikwa Bojanów Wężowice Fabianów Maniów Mały Radoszowice Kornice Nowy Świat Gaszyn Komorowice Złoty Stok Kórnica Gola Grodziec Przygórze Wierzbica Górna Zmyślona Słupska Chmielowice Laskowice Grodziszcze Wolica Pusta Głębock Wichernik Wódka Wymysłów Ożary Wólka Wojsławska Zalesie Paździorno Zajączki Pierwsze Gorzyce Dobrzejowice Raciborów Dębianka Żarów Zwrócona Ściegny Łażany Goraszowice Bolechów Sobieszów Osła Krzywa Jankowice Wielkie Bolesławice Orłowice Ruda Bujnice Polska Nowa Wieś Graniczna Chrząszczyce Dankowice Pierwsze Siecieborowice Poręba Józefów Prężynka Chocieszów Dąbrowa Kotórz Mały Pogórze Zborowice Barcinek Stoszowice Bieniec Małków Waleńczów Stok Nowy Wrocław (Fabryczna) Masłowice Ogonów Białołęka Mączniki Malin Łosiów Szczepanek Kolonia Ligocka Sudół Łowoszów Ujeździec Wojsławice Młodoszowice Stara Obra Lubcz Latowice Chotów Brzeźce Lewin Brzeski Rostkowice Czesławice Wydrzynów Janowa Mańczyce Szczawno Ozimek Dionizów Niedźwiedzice Brynica Frydrychów Lubieszów Chróścina Księżyce Jaszkowa Górna Ruszowice Schodnia Rozumice Brzeziny Spalona Henryków Krobielowice Rogów Górowski Babi Las Suchowice Radłów Siedlce Raków Wrzosowa Wąsosz Dolny Stara Brzeźnica Bierutów Stara Góra Gorzesław Rzymkowice Kłodzko Ligota Czamborowa Krogulec Karpniki Żyrowa Grodziec Chwalimierz Kuźnia Raciborska Ławica Koszęcin Solec Chelstówek Żerniki Wielkie Przybyszów Głuszyna Poręby Łaszczyn Osiek Czernikowice Laski Siekierzyce Markowice Starokrzepice Jawor Kobylice Michałkowice Przywory Ptaszków Beniaminów Bukowiec Kujawy Nowa Kopernia Świerki Biskupice Ołoboczne Kąty Moszna Wysoka Kruków Dankowice Trzecie Kobylno Biały Kościół Kały Sobocisko Jankowice Małe Szymocin Wrzesiny Huta Drewniana Domaszkowice Ścinawka Średnia Nowy Jaworów Krzelków Rakowice Sidzina Baldwinowice Rędziny Kępno Nadolice Wielkie Gorzanów Rogów Legnicki Zimnice Małe Kuźnica Skakawska Pisarzowice Bukowna Piotrowice Starków Dzierzków Stary Kromolin Kłocko Ścinawa Nyska Wieluń Ścinawka Dolna Ubocze Kamieniec Krzyków Roztocznik Dzikowa Domasław Szydłowice Karolew Rozwadza Ujazd Bystrzyca Mrokocin Przyborów Sądrożyce Ochodze Kietrz Posadówka Piaski Przyłęk Komorowice Kłaczyna Skoroszyce Nowy Rożnów Marcinów Zgorzelec Mirosławice Rusinowice Ludów Śląski Studnica Brzezinki Donaborów Granica Chwałów Pawłów Iława Nowa Wieś Janiszewice Nowe Drzewce Zduńska Wola Budziaki Pruszków Smolarnia Dworki Witaszyce Świeradów Zdrój Bielice Sucha Górna Środa Śląska Szymanów Karpacz Izbicko Zacharzyce Kępino Sulisławice Korfantów Prószków Tułowice Kamieńsk Nowaki Pszeniczna Sieradz Mikołajewice Kolonia Kołłątaja Brzezinki Wrocław (Leśnica) Mechnice Pietna Radlin Biała Rządowa Niemil Brzeźnica Siemianów Opiesin Bąkowice Sady Dolne Stara Jamka Kocilew Białowieża Osiek Kamieniec Ząbkowicki Szczyty Jaźwina Opatowiec Konradówka Dębie Kraskowiec Piaszczyce Salnia Jelenin Witoszyce Pniewie Boguszyce Kadłubiec Jutrków Mietków Magnuszowice Niekazanice Wola Przedborska Wojnowice Bożejowice Nowa Wieś Złotoryjska Osowa Sień Sarny Małe Boguszyce Kliny Podgórzyn Radziejów Roztoki Glinica Koziniec Bielice Unikowice Topola Mała Nowice Chrzanów Kościelec Pytowice