Airmax Internet Opinie Użytkowników

Airmax Internet Opinie

AirMAX internet jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się operatorem, który od kilku lat konsekwentnie buduje pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, organów administracji państwowej, urzędów, instytucji oraz innych podmiotów, oczekujących rozwiązań telekomunikacyjnych na najwyższym, europejskim poziomie.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, elastyczne produkty i usługi, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb komunikacyjnych Klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej. W tym celu wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który wspierany jest przez grupę doświadczonych inżynierów i doskonale przygotowanych techników. Dodatkową stabilność usług Airmax internet zapewniają liczne procedury bezpieczeństwa. Nasze centra danych są przygotowane na wszelkie zdarzenia, dlatego jesteśmy w stanie reagować natychmiast i skutecznie przeciwdziałać awariom.

Dostarczamy całościowe rozwiązania: łącza i usługi internetowe, dzierżawę łączy, usługi głosowe, serwery i hostingi. Oferujemy również kolokację serwerów. Wynajmujemy przestrzeń w serwerowni i udostępniamy infrastrukturę niezbędną do pracy serwerów. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie działu technicznego, który w przyjazny sposób pomaga rozwiązywać ewentualne problemy. Mają pewność, że rozmawiają z ludźmi, nie z maszyną.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy Airmax Internet z przyjemnością opowiedzą Ci o dostępnych rozwiązaniach i przygotują ofertę zoptymalizowaną pod konkretne wymagania i wyzwania biznesowe. W szczególności zapraszamy do zapoznania się z ofertą na szybki i niezawodny światłowód Wrocław. To ultrastabilne i elastyczne rozwiązanie dostępne również w innych miejscowościach Dolnego Śląska.

  1. Nic nie podpisujesz przed podłączeniem, dla każdego łącza darmowy 2 tygodniowy okres testowy Airmax internet, bez żadnych zobowiązań.
  2. Pełne pokrycie zasięgiem usług, usługi dostępne są nawet w najtrudniejszych lokalizacjach.
  3. Błyskawiczne podłączenie do dowolnego pomieszczenia, dowolnego wskazanego budynku.
  4. Pełne wsparcie techniczne naszych inżynierów, od momentu zamówienia usługi, przez etap podłączenia aż po uruchomienie usługi. Możesz dzwonić, pytać o wszystko, pomożemy, doradzimy.
  5. Wysokie transfery 10 Gb i większe, dzięki bezpośredniemu wpięciu w światowe magistrale światłowodowe, ultra niski ping w Polsce, Europie, Ameryce i reszcie świata.
  6. Najwyższa stabilność i dostępność łącza, dzięki wysokim standardom SLA Airmax internet.
Airmax Internet Opinie

Airmax Internet Opinie

4.60/5.00 - ilość ocen: 160
5 / 5 Feliks
Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - stałym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli jak najbardziej ok. Naprawdę polecam.
5 / 5 Ireneusz
Dzięki Airmax zyskałem ciągłe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Światłowód wdrożono sprawnie - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna ekipa techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
4 / 5 Artur
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5 Jowita
Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak zespół wsparcia Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam.
5 / 5 Łukasz
Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
5 / 5 Maria
Korzystam z usług Airmax już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5 Tadeusz
To już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest rewelacyjny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają płynnie. Jesteśmy korporacją, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, telewizja CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Lech
Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z maszyną. Internet działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam .
5 / 5 Ireneusz
Z usługą Airmax jestem związany już od niemal 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nie musiałem interweniować, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli naprawdę spoko. Śmiało mogę polecić.
3 / 5 Jan
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano bardzo szybko - bez zbędnych kabli i robót ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i znająca się na rzeczy obsługa. Polecam Airmax internet.
5 / 5 Tamara
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5 Anastazja
Fantastyczny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax niezwłocznie zdiagnozował przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Henryk
Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia występowały sporadycznie i trwały chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam usługi Airmax.
2 / 5 Teresa
Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu.
5 / 5 Lech
Upłynęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą firmą, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez zacięcia. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Fabian
Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatami. Internet działa idealnie i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam .
5 / 5 Milena
Z firmą Airmax mam styczność już od 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - identycznym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli ok. Polecam.
4 / 5 Marlena
Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w okresie ograniczonego ruchu. Internet podłączono ekspresowo - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5 Pamela
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na prędkość transmisji – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5 Anita
Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale zespół wsparcia Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam.
5 / 5 Mieczysław
Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax.
5 / 5 Kacper
Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.
5 / 5 Zyta
Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Martyna
Od samego początku Airmax zaskakuje mnie empatyczną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Nic tylko polecać .
3 / 5 Gabriel
Z usługami Airmax mam kontakt już od niespełna 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - równym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Niezawodność 100%, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli bez uwag. Naprawdę polecam.
5 / 5 Stanisława
Dzięki Waszej firmie zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez miliona kabli i prac budowlanych. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i sprawnie działająca ekipa techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5 Cecylia
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz mamy mega szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5 Danuta
Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax błyskawicznie zdiagnozował błędy i ustabilizował transfer. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy od operatora komórkowego to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić.
2 / 5 Daniel
Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax.
5 / 5 Dawid
Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem czekać w domu na instalatora ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i tyle. Łącze działa doskonale, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi zamówić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym domu.
5 / 5 Żaneta
To już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest naprawdę szybki. Do tej pory nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam.
5 / 5 Dariusz
Od samego początku Airmax zaskakuje mnie empatyczną i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatem. Łącze działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Polecam .
4 / 5 Nina
Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 2 lat, więc chyba mogę już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - stabilnym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Zero reklamacji, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości, czyli nie znalazłem nic lepszego. Oczywiście polecam.
5 / 5 Lucyna
Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5 Roman
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam super szybki Internet. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax.
5 / 5 Ilona
Godny zaufania dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale dział techniczny Airmax bardzo szybko zdiagnozował źródło awarii i ustabilizował Internet. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Plusa to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Gerard
Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
5 / 5 Michał
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5 Leokadia
Upłynęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
3 / 5 Adela
Od początku współpracy mam zawsze do czynienia z bezproblemową i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatami. Łącze działa bezproblemowo i bardzo szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać .
5 / 5 Remigiusz
Z usługą Airmax jestem związany już od 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli ok. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Tatiana
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w okresie pandemii. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna pomoc techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5 Czesława
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy komórkowi w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Wielkie podziękowania za super szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
2 / 5 Emanuel
Rewelacyjny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax błyskawicznie zdiagnozował problem i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam.
5 / 5 Bogumił
Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od 5 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
5 / 5 Witold
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i to wszystko. Wszystko działa płynnie, nie ma zacięć. Super zalecono mi kupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5 Władysław
Upłynęło już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest super szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
4 / 5 Marceli
Od początku współpracy spotykam się z bezproblemową i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z maszynami. Internet działa bezproblemowo i naprawdę szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać .
5 / 5 Iga
Z usługą Airmax mam styczność już od ponad 2 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Internet nigdy nie zawiódł, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli bez zastrzeżeń. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Bogdan
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w czasach epidemii. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnego okablowania i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i profesjonalna pomoc techniczna. Ja polecam Airmax internet.
5 / 5 Bogusław
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zapewniono nam mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5 Damian
Profesjonalny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Mam limit 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax niezwłocznie zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Stanisława
Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax.
5 / 5 Marta
Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i tyle. Usługa działa doskonale, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby zamówić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach.
3 / 5 Adrianna
Upłynęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5 Dominik
Od początku współpracy mam zawsze do czynienia z bezproblemową i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa bezproblemowo i naprawdę szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać .
5 / 5 Regina
Z Internetem Airmax mam kontakt już od prawie 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - równym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Łącza stabilne, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli naprawdę ok. Ja polecam.
5 / 5 Remigiusz
Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie pandemii. Światłowód wdrożono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam Airmax internet.
2 / 5 Remigiusz
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 Sandra
Naprawdę godny polecenia dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Korzystam z taryfy 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax bezzwłocznie zdiagnozował przyczynę usterki i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Oczywiście polecam.
5 / 5 Antoni
Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax.
5 / 5 Mirosława
Korzystam z usług Airmax już od ponad 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
4 / 5 Judyta
Upłynęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest w 100% stabilny. Na ten moment nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Edyta
Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa bez zastrzeżeń i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu .
5 / 5 Wacław
Z usługą Airmax mam kontakt już od niemal 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - równym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli nie znalazłem nic lepszego. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Krzysztof
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w trakcie pandemii COVID-19. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5 Antonina
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5 Matylda
Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale zespół wsparcia Airmax błyskawicznie zdiagnozował błąd i ustabilizował łącza. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Żaneta
Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax.
3 / 5 Irena
Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pokoju.
5 / 5 Paweł
Upłynęło już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest rewelacyjny. Chyba nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają idealnie. Jesteśmy sporą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez przerw. Popularni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to w 100% polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5 Rafał
Od 1. dnia Airmax zaskakuje mnie otwartą na potrzeby i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa bez problemu i bardzo szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5 Zbigniew
Z usługą Airmax mam kontakt już od kilku lat, więc raczej mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - stałym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, poza jedną sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do jakości usługi, czyli rewelacja. Polecam.
2 / 5 Regina
Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach epidemii. Światłowód wdrożono ekspresowo - bez ton kabli i prac ziemnych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i stale dostępna ekipa techniczna. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5 Adolf
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam super szybki Internet. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak również firmę Airmax.
5 / 5 Leszek
Sprawdzony dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam.
5 / 5 Aleksy
Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez problemów – także w trakcie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax.
4 / 5 Kinga
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach.
5 / 5 Emanuel
Upłynęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam.
5 / 5 Matylda
Od dnia zawarcia umowy spotykamy się z życzliwą i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii konkurencyjnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa ok i zaskakująco szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5 Marzena
Z usługą Airmax mam styczność już od niemal 2 lat, więc myślę, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na najwyższym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu deklarowana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do szybkości działania, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam każdemu.
5 / 5 Jowita
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w trakcie pandemii COVID-19. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5 Mirosława
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę.
5 / 5 Antonina
Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy UPC to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
3 / 5 Bartosz
Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax.
5 / 5 Marta
Korzystam z usług Airmax już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i tyle. Łącze działa doskonale, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi zamówić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5 Kazimierz
Upłynęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest super szybki. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają szybko. Jesteśmy dużą spółką, pracuje u nas wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez problemów. Duzi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Ilona
Od samego początku mam zawsze do czynienia z empatyczną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach czołowych w Polsce dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Śmiało mogę polecić .
2 / 5 Kamil
Z usługami Airmax mam styczność już od prawie 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli naprawdę ok. Polecam każdemu.
5 / 5 Oskar
Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w okresie epidemii. Usługę wykonano błyskawicznie - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5 Beniamin
Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 Janina
Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam każdemu.
4 / 5 Aleksander
Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax.
5 / 5 Michalina
Korzystam z usług Airmax już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i to wszystko. Internet działa płynnie, nie zacina się. Idealnie doradzono mi kupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5 Ilona
To już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest w 100% stabilny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają płynnie. Jesteśmy korporacją, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, telewizja CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Julian
Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatem. Łącze działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam .
5 / 5 Teodor
Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 2 lat, więc mogę śmiało zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na wysokim i co ważne - stałym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, nie licząc przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do prędkości, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam.
5 / 5 Diana
Dzięki Waszej firmie posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w czasach epidemii. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez miliona kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i sprawnie działająca obsługa. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5 Michalina
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno łącze, jak i firmę Airmax.
3 / 5 Barbara
Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – rewelacja. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax bezzwłocznie zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam.
5 / 5 Alicja
Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax.
5 / 5 Dominik
Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i gotowe. Usługa działa bezproblemowo, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby wybrać router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5 Sławomir
To już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest rewelacyjny. Nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą spółką, zatrudniamy wielu pracowników. Komputery, automatyka, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Popularni operatorzy wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiamy.
2 / 5 Justyna
Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa bez zastrzeżeń i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu .
5 / 5 Wioletta
Z firmą Airmax jestem związany już od 4 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma godna zaufania, realizuje usługę na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Szybkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście osiągalna. Awaryjność zerowa, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli super. Polecam.
5 / 5 Adam
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co jest bardzo potrzebne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i bezkonkurencyjnie niskie pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5 Andżelika
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy super szybki Internet. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
4 / 5 Andrzej
Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował łącze. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Oczywiście polecam.
5 / 5 Judyta
Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax.
5 / 5 Bernadeta
Korzystam z usług Airmax już od ponad 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym domu.
5 / 5 Mirosława
Upłynęło już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest naprawdę szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam.
5 / 5 Malwina
Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5 Berenika
Z firmą Airmax mam kontakt już od niespełna 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - identycznym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli bez uwag. Polecam.
5 / 5 Maria
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach pandemii. Usługę wykonano ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
3 / 5 Alina
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet gratis. To się nazywa podejście do klientów. Naprawdę polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę.
5 / 5 Aleksandra
Rewelacyjny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax błyskawicznie zdiagnozował problem i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy od operatora komórkowego to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Bogusława
Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax.
5 / 5 Łukasz
Korzystam z usług Airmax już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.
2 / 5 Igor
Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Komputery, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5 Zofia
Od początku firma Airmax zaskakuje życzliwą i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii konkurencyjnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Usługa działa bardzo dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Naprawdę polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5 Ludwik
Z Internetem Airmax mam kontakt już od niespełna 4 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - równym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Zero awarii, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli jak najbardziej ok. Ja polecam.
5 / 5 Bronisław
Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono wyjątkowo szybko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam Airmax internet.
4 / 5 Janina
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy mega szybki Internet. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5 Filip
Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – super. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, jednak dział techniczny Airmax bezzwłocznie zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Oczywiście polecam.
5 / 5 Juliusz
Stwierdzam, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były incydentalne i trwały chwilę. Szybkość stabilna. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługi Airmax.
5 / 5 Kazimiera
Korzystam z usług Airmax już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5 Zbigniew
Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Krystian
Od momentu zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Naprawdę polecam .
5 / 5 Marlena
Z usługą Airmax jestem związany już od ponad 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu wskazana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Brak awarii od początku, poza jedną sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli uczciwie uważam. Ja polecam.
3 / 5 Iwona
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w tej epidemicznej rzeczywistości. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5 Rudolf
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 Michał
Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale zespół wsparcia Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy UPC to jest przepaść. Polecam.
5 / 5 Wiesława
Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
2 / 5 Daniel
Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i tyle. Usługa działa doskonale, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby zamówić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym domu.
5 / 5 Alfred
Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest szybki. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5 Alina
Od dnia zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa ok i zaskakująco szybko – zgodnie z umową. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5 Norbert
Z firmą Airmax jestem związany już od 5 lat, więc myślę, że mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, nie wliczając wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do szybkości działania, czyli spoko. Ja polecam.
4 / 5 Daria
Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w czasie pandemicznych ograniczeń. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5 Eliza
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 Dagmara
Idealny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dogadać warunki. Sam Internet – ok. Mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, jednak serwis Airmax niezwłocznie zidentyfikował źródło problemu i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
5 / 5 Alicja
Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia zdarzyły się może kilka razy i trwały chwilę. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługi Airmax.
5 / 5 Olgierd
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wystarczyło. Usługa działa bez problemów, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dobrać router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym dużym mieszkaniu.
5 / 5 Mariola
Upłynęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5 Kamila
Od początku spotykam się z zaangażowaną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z maszynami. Łącze działa bardzo dobrze i bardzo szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Ja polecam .
3 / 5 Robert
Z firmą Airmax mam styczność już od kilku lat, więc myślę, że mogę już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stabilnym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, nie wliczając prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do szybkości działania, czyli rewelacja. Oczywiście polecam.
5 / 5 Adelajda
Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w okresie epidemii. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5 Joanna
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem mieliśmy Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam mega szybki Internet. Po 30 dniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno Internet, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 Benedykt
Fantastyczny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak serwis Airmax niezwłocznie zidentyfikował przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam.
2 / 5 Paula
Stwierdzam, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od 5 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były incydentalne i trwały chwilę. Szybkość stabilna. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu usługi Airmax.
5 / 5 Maciej
Korzystam z usług Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach.
5 / 5 Zbigniew
To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, automatyka, kamery CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Popularni dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5 Lech
Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam Airmax internet opinie najlepsze!
4 / 5 Zbigniew
Z usługą Airmax mam kontakt już od ponad 3 lat, więc mogę śmiało już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na wysokim i co dla mnie ważne - stabilnym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu podana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Brak awarii od początku, poza jedną sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do prędkości, czyli uczciwie uważam. Oczywiście polecam.
5 / 5 Robert
Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i wyjątkowo niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5 Benedykt
Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5 Gabriela
Godny zaufania dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, jednak serwis Airmax niemal natychmiast zidentyfikował źródło awarii i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu UPC to nie ma co nawet porównywać. Oczywiście polecam.
5 / 5 Dagmara
Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax.
5 / 5 Amelia
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i to wszystko. Wszystko działa płynnie, nie ma zacięć. Super zalecono mi kupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5 Eugeniusz
Upłynęło już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest rewelacyjny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają płynnie. Jesteśmy sporą spółką, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
3 / 5 Krystian
Od pierwszego dnia mam zawsze do czynienia z komunikatywną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatami. Internet działa bez zastrzeżeń i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Oczywiście polecam .
[1]
Airmax Internet Opinie

Opinie użytkowników o Airmax Internet